O projektu

Skupina Living Development je lokální společnost z Jižních Čech. Někteří společníci dokonce pochází z okolí Jindřichova Hradce, proto máme blízký vztah k tomuto projektu a území. Záleží nám na tom, aby lidé, kteří zde budou bydlet, byli maximálně spokojeni.

 

S radostí chceme vyzdvihnout záměr, na kterém se podílíme s obcí Dolní Pěna, která v současné době plánuje vybudování cyklostezky a to přímo z okraje území Vyhlídky JH až do Jindřichova Hradce.

V horní části zastavěného území vznikne dětské hřiště s odpočinkovou zónou, které zpříjemní volné chvíle strávené v místě Vašeho bydliště.

Tuto část rezidence bude zdobit malá rozhlednička, která bude místní utvrzovat v krásném výhledu na Jindřichův Hradec a přilehlé okolí.

Dalším důležitým bodem je doprava. Vzhledem ke komunikaci, která vede kolem tohoto území, jsme kladli důraz na úpravu dopravy. Proto je v záměru celého projektu zahrnutý odbočovací pruh na toto území, ostrůvek pro přechod chodců na nově vzniklou cyklostezku a hlavně snížení rychlosti v tomto území na 50 km/hod. Je pro nás opravdu důležité, abychom zajistili bezpečnost Vašich blízkých a minimalizování hluku v této lokalitě!

 

Již od počátku roku 2019 se pro Vás věnujeme tomuto území, abychom zařídili nejlepší podmínky pro Vaše žití na Vyhlídce!

 

Časté dotazy ZDE

pozemky ve 3D verze s textem